- Dit is een mooi voorbeeld van een misleidend etiket. Ik werd zelf ook even verward omdat ik in eerste instantie las: Zalm met zeewier. Maar nadat ik toch even naar de winkel was gereden en het kuipje werkelijk in mijn handen had zag ik pas dat er “met Zalm” op de verpakking staat.
- En dan komt het ook overeen met de samenstelling, want dit voer bevat maar 4% zalm. Met 37% kip en 15% rund had dit dus eigenlijk gewoon “Kip & rund met zalm” moeten heten, maar dat verkoopt een stuk minder goed dan wanneer je de nadruk op de 4% zalm legt.
- En ik denk ook dat de marketing “met zeewier” niet mag omdat er maar 0,5% zeewier in zit.
- Rijk aan omega 3 is ook niet helemaal correct. De omega vetten zijn uiterst gevoelig voor verhitting en waarschijnlijk tijdens het productieproces al aangetast waardoor de claim van het ontstekingsremmende effect niet meer op gaat.
- Het is dus een heel mooi voer, maar als je zalm wilt voeren kan je beter een stukje zalm kopen in plaats van deze variant van Yarrah.
Bron: www.yarrah.com
Review datum: 30 november 2020
KvK: 18057753
BTW-ID: NL001786848B71
![](https://www.voervoorkatten.nl/wp-content/uploads/2019/07/Logo-Voervoorkatten-met-kat-wit.png)
Copyright © 2012 - 2025 | Voer Voor Katten | Privacyverklaring